Witaj Nieznajomy!
Zaloguj się / Załóż konto / Koszyk (0)

Przypomnij hasło


OFERTA - nadruki na produktach

Oznakowanie produktów, obrandowanie ich za pomocą cieszy się niezmienną popularnością. Firmowe gadżety, odzież czy akcesoria wywierają pozytywny wpływ na rozpoznawalność marki. Niezbędnym warunkiem jest jednak odpowiednia jakość nadruku, jego estetyka. W YaPIS.net oferujemy znakowanie wykonywane wieloma technikami, w tym folia flex i flock, tampodruk, haft czy grawer laserowy. Dostosowujemy metody do znakowania bawełny czy poliestru. Dzięki profesjonalnemu dopasowaniu narzędzi do materiału i przeznaczenia, możemy uzyskać najlepszą możliwą jakość.

Najczęściej znakowane produkty

Możliwości naniesienia znaku firmowego jest dużo. Przyznajemy jednak, że kilka grup produktów cieszy się wyjątkową popularnością. Są to przede wszystkim:

  • tekstylia (odzież, torby)
  • kubki
  • gadżety reklamowe

Wsparcie techniczne i materiały pomocnicze

Doskonale rozumiemy, że aspekty techniczne poligrafii nie są powszechnie znane wszystkim naszym klientom. Jesteśmy więc gotowi na udzielenie fachowej porady i rekomendacji właściwej techniki. Dopasujemy wielkość i rodzaj znakowania, podamy wymagania wobec projektu wzoru. W niektórych sytuacjach wybór techniki nie jest oczywisty. Wtedy podamy plusy i minusy możliwych opcji. Zapytamy też o dokładne zastosowanie, kluczowe wymagania. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, także na temat wyboru nadruku na tekstylia - zapraszamy na naszego bloga. Baza wiedzy jest cały czas powiększana o nowe materiały.

Zamówienia hurtowe, edycje limitowane i personalizowane upominki w jednym miejscu

W zależności od przeznaczenia produktu i okoliczności, nasi klienci potrzebują różnych ilości produktu. Jesteśmy otwarci zarówno na małe zamówienia, jak i hurt. W okresie świątecznym czy z okazji jubileuszu firmy zamawiane są często małe serie prezentów dla pracowników, najważniejszych kontrahentów czy wybranej grupy klientów. Rozumiemy zmieniające się potrzeby. Dlatego zapraszamy zarówno do składania zamówień na kilkaset sztuk, jak i pojedynczych, spersonalizowanych prezentów (np. dla pracownika z okazji jubileuszu).ostatnio dodane artykuły

Nadruk flex METALLIC duży

17.00 zł brutto

Nadruk flex METALLIC średni

15.00 zł brutto

Nadruk flex METALLIC mały

13.00 zł brutto

Grawer laserowy w metalu od 50 szt. duży

0.80 zł brutto


Jak zamówić w naszym serwisie?
Kompleksowa usługa - elementy reklamowe i poligraficzne dla firm w pakiecie
Konfigurator znakowania odzieży

kontakt z nami

Firma Handlowo-Usługowa YaPIS.net
Piotr Łangowski

ul. Wyszyńskiego 73 lok. 6
78-400 Szczecinek
tel. 509 590 942
e-mail: biuro@yapis.net
NIP: PL673-168-18-39
REGON: 320536879

dział WWW i Joomla
tel. 730 787 740


nr rachunku bankowego:
mBank BRE Bank 67 1140 2004 0000 3502 8167 1489zaufali nam


Znajdź nas na Facebook-uZnajdź nas na InstagramieZnajdź nas na Twitterze

dane kontaktowe

YaPIS.net
ul. Wyszyńskiego 73 lok. 6
78-400 Szczecinek
tel. +48 509 590 942
e-mail: biuro@yapis.net

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek: 11.00-18.00

Top