Witaj Nieznajomy!
Zaloguj się / Załóż konto / Koszyk (0)

Przypomnij hasło


ZAŁÓŻ KONTO

krok 1/3 - podaj dane
Administratorem danych osobowych jest FHU YaPIS.net Piotr Łangowski, ul. Wyszyńskiego 73 lok.6, 78-400 Szczecinek, kontakt: biuro@yapis.net. Dane będziemy przetwarzać w celu prowadzenia sklepu YaPIS.net (prowadzenia konta i realizacja Twoich zamówień) oraz w celach marketingowych, w tym do przesyłania komunikacji marketingowej (jeżeli wyrazisz na to zgodę). Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową w ustawieniach swojego konta - zakładka Twoje Konto. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do założenia konta.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych celem rejestracji i obsługi konta użytkownika w serwisie YaPIS.net, w szczególności w celu umożliwienia dokonywania zakupów, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.

* Zapoznałem się z regulaminem oraz polityką prywatności i akceptuję postanowienia tych dokumentów.

Chcę otrzymywać na podany adres e-mail oraz numer telefonu komunikaty marketingowe (np. oferty, bony rabatowe, aktualne promocje) dotyczące sklepu YaPIS.net tylko dla zarejestrowanych Klientów i otrzymać stały rabat do każdego zamówienia.

* Pola wymagane


Znajdź nas na Facebook-uZnajdź nas na InstagramieZnajdź nas na Twitterze

dane kontaktowe

YaPIS.net
ul. Wyszyńskiego 73 lok. 6
78-400 Szczecinek
tel. +48 509 590 942
e-mail: biuro@yapis.net

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek: 11.00-18.00

Top